Catering Jakubašek

Komplexné cateringové služby

Narodeninová oslava

Na vek treba niekedy zabudnúť, ale na narodeniny nikdy… S nami bude oslava Vašich narodenín nezabudnuteľná.

Nie je dôležité, či chystáte detskú párty, príjemné narodeninové posedenie s priateľmi alebo veľkú rodinnú oslavu významného životného jubilea. Všetko môže byť dokonalé a úplne bez starostí. Oslobodíme vás od všetkých zaťažujúcich povinností spojených s prípravou občerstvenia. Jednoducho to urobíme za Vás. Nechajte sa obslúžiť a užite si svoj veľký deň presne podľa Vašich predstáv.

Sme pripravení plne prispôsobiť catering Vašim túžbam a chuťovým pohárikom. Rozmaznáme Vás a Vašich hostí skutočnými gastronomickými zážitkami.

Občerstvenie, ktorým si svojich hostí uctíte…

Uvedomili ste si niekedy význam občerstvenia na oslave?

Nejde len o prosté naplnenie biologickej potreby a utíšenie hladu. Ide o prostriedok k navodeniu príjemnej atmosféry, pohody a predovšetkým o spôsob, ako si svojich hostí uctiť. Jedlo a nápoje sa v našej kultúre prirodzene viažu k spoločenským udalostiam, sú ich neoddeliteľnou súčasťou. Prestretý stôl je symbolom pohostinnosti a príjemných stretnutí. Nielen chutné, ale aj lákavo vyzerajúce jedlo vzbudzuje v ľuďoch príjemné emócie. Tie zostanú raz a navždy zviazané s udalosťou, ktorej sa zúčastnili.

Občerstvenie je popri príjemnej spoločnosti ohniskom každej oslavy. My v Catering Jakubašek to vieme. Preto pre vás s radosťou pripravujeme tie najchutnejšie a oku lahodiace pokrmy. Nechajte nás pripraviť aj vašu oslavu…

Detské oslavy

Deti potešiť a rodičov zbaviť starostí….

Deti majú na občerstvenie iné nároky ako dospelí. Ich predstava zábavy nie je posedenie pri niekoľkochodovej večeri. V Cateringu Jakubašek sme na požiadavky našich najmenších klientov plne pripravení. Varíme pre nich chutne, zdravo, no predovšetkým s fantáziou. Do každého cateringu sa snažíme vniesť dávku farebnosti a netradičnosti, ktorá zarezonuje v detských očiach. Naše dobroty budú pre vašich drobcov skutočným lákadlom.

Rodinné oslavy

Oslavy s blízkymi sú tie najkrajšie okamihy, ktoré v živote zažívame. Je krásne, keď sa rodina stretne pri príjemnej príležitosti, aby sa zabavila na narodeniny svojho blízkeho. Našim cieľom je spríjemniť Vám tieto chvíle ešte viac. Urobiť ich pre Vás výnimočnými a nezabudnuteľnými aj z hľadiska občerstvenia. Nezaťažujte sa varením, pečením, servírovaním a doprajte sebe a svojim blízkym nezabudnuteľné gastronomické a spoločenské zážitky.

Narodeninové párty s priateľmi

Veselá spoločnosť si žiada aj spestrenie v podobe fantastického jedla či výnimočných drinkov. Vaši priatelia iste ocenia starostlivosť a gurmánske zážitky, ktoré im pripravím namiesto Vás. Doprajte si výnimočné chvíle plné zábavy a dobrej nálady a nekazte si svoje narodeniny starosťami a prípravami. Vašu oslavu pripravíme na kľúč a presne podľa Vašich predstáv. Vy sa len zúčastnite a užite si zaslúženú pozornosť svojich priateľov či kolegov. Postaráme sa o to, aby Vaša narodeninová párty zanechala vo Vašich hosťoch len tie najpozitívnejšie emócie.

Garden párty

Oslavy narodenín pod holým nebom sú trendom posledných rokov. Príjemné prostredie záhrady alebo parku je vhodné pre každý druh narodeninovej oslavy. Či už chystáte neformálny piknik, grilovaciu párty alebo formálnu záhradnú oslavu, naše služby sú Vám k dispozícii. Sme pripravení spríjemniť vám posedenie a zábavu na čerstvom vzduchu fantasticky pripraveným občerstvením. Naše služby dokážeme plne prispôsobiť vašim požiadavkám, prostrediu, v ktorom budete oslavovať ako aj povahe udalosti.

Kontakt Catering

Tomáš Jakubášek
Tel. č. 0903 307 091

info@svadby-jakubasek.sk
Slovenská 10

085 01 Bardejov

 

Kontakt Výzdoba

Monika Jakubašeková
Tel.č. 0904 970 433
monikajakubasekova@centrum.sk
Slovenská 10
085 01 Bardejov

Kontaktujte nás

Designed by Dominik