Catering Jakubašek

Komplexné cateringové služby

Cateringové služby

Naša spoločnosť sa orientuje na služby v oblasti rodinného i firemného cateringu. Pripravujeme pre vás…

Narodeninové oslavy

Oslava životného jubilea je jednou z najkrajších príležitostí pre stretnutie rodiny a priateľov. Užite si tieto chvíle v kruhu svojich blízkych s radosťou a bez starostí. Nechajte prípravu občerstvenia na nás a my sa vám a vašim hosťom postaráme o skutočný gurmánsky zážitok. Vychutnajte si jedinečné životné okamihy podľa svojich predstáv.

Máte doma malého oslávenca a chystáte veľkú detskú párty? Naši špecialisti z oblasti cateringu sa o všetko postarajú za vás. Pre deti tvoríme lákavé občerstvenie s fantáziou, dávkou farebnosti a dobrej nálady. Miesto oslavy za vás vyzdobíme a náležite pripravíme na veľkú udalosť z detského sveta.

Svadby

Láska ide cez žalúdok a naša spoločnosť si to uvedomuje. Príprava svadieb je pre nás najväčšou poctou, akú nám naši klienti prejavujú. Snažíme sa porozumieť vašim prianiam, ale aj atmosfére vášho veľkého dňa a podľa toho pripraviť dokonalé občerstvenie pre vás a vašich hostí. S prípravou svadieb máme bohaté skúsenosti, na ktorých staviame každý ďalší svadobný catering. S radosťou pre vás pripravujeme i kompletné slávnostné prestieranie a výzdobu svadobnej sály. Naše dekorácie aranžujeme priamo u vás.

Pikniky

Spoločenské akcie pod holým nebom sa tešia čoraz väčšej obľube. Neformálne posedenia s priateľmi či s rodinou si s našimi službami užijete naplno. Zabezpečíme vám občerstvenie náležité povahe udalosti, ktorú organizujete. Prenechajte povinnosti na nás a príjemne sa zabavte.

Festivaly

Organizácia festivalu so sebou nesie množstvo príprav a povinností. Preneste časť z nich na naše plecia. Nechajte nás postarať sa o catering a my zabezpečíme všetko podľa vašich predstáv. S radosťou sa postaráme o kompletné občerstvenie vrátane nápojov na vašom festivale.

Firemné akcie

Naša spoločnosť pripravuje kompletný firemný catering. Staráme sa o občerstvenie na vašich teambuildingových akciách vrátane vianočných večierkov a firemných osláv. Stretnutie kolegov v záujme budovania tímu by sa malo niesť v príjemnom duchu. Dobré jedlo a lahodné nápoje sú toho neodmysliteľnou súčasťou. O všetko sa postaráme za vás.

V rámci firemného cateringu zabezpečujeme aj občerstvenie pre školiace podujatia, kongresy a konferencie. Organizujeme rauty, zabezpečujeme coffee breaky a usporadúvame i formálne bankety. To všetko podľa požiadaviek našich klientov a k ich maximálnej spokojnosti.

Plesy

Plesová sezóna je o pôžitkoch. Tanec, zábava a neodmysliteľnou súčasťou spoločenských akcií tohto druhu je aj dobré jedlo a lákavé nápoje. Naša spoločnosť pre vás pripravuje kompletný catering na plesy a spoločenské zábavy. Prichystáme všetko od prípitku až po dezert vrátane skvelého nápojového menu a občerstvenia pre zabávajúcu sa spoločnosť.

Kontakt Catering

Tomáš Jakubášek
Tel. č. 0903 307 091

info@svadby-jakubasek.sk
Slovenská 10

085 01 Bardejov

 

Kontakt Výzdoba

Monika Jakubašeková
Tel.č. 0904 970 433
monikajakubasekova@centrum.sk
Slovenská 10
085 01 Bardejov

Kontaktujte nás

Designed by Dominik