Catering Jakubašek

Komplexné cateringové služby

Niečo o nás

Jesť to je nevyhnutnosť, ale správne jesť, to je umenie, povedal kedysi François de La Rochefoucauld a my s ním bezpochyby súhlasíme. Pre našu spoločnosť je jedlo viac ako len pokrm… Je to spôsob prezentácie, komunikácie a podčiarknutia príjemnej spoločenskej atmosféry. Lákavo servírované a chutné jedlo je v našich očiach umením, ktoré denne s láskou tvoríme pre vás.

 

Catering Jakubašek to je ambiciózny tím špecialistov na catering a výzdobu pôsobiaci na východnom Slovensku. Už niekoľko rokov budujeme našu značku na vedomostiach, skúsenostiach a inováciách, ktoré s radosťou vkladáme do každého projektu. Našim hnacím motorom je láska k jedlu, cit ku kráse a úcta k zákazníkovi. Vaše eventy sú našimi výzvami, vaše sny a priania našou inšpiráciou.

Uvedomujeme si dôveru, ktorú vkladáte do našich rúk v najdôležitejších okamihoch vášho života. Preto starostlivo narábame s vašimi prianiami, rešpektujeme možnosti a ponúkame vlastné nápady a postrehy pre dosiahnutie dokonalých zážitkov pre vás ako organizátora akcie i pre vašich hostí.

 

Máme skúsenosti s usporadúvaním akcií na rôznych úrovniach náročnosti počnúc jednoduchou donáškou, servírovaním jedla, nápojov a aranžovaním výzdoby až po kompletné akcie na kľúč. Sme pripravení vám chutne navariť podľa vašich predstáv, ale aj zorganizovať celý event vrátane sprostredkovania ďalších služieb. Zbavíme vás starostí a postaráme sa vám o jedinečné zážitky v kruhu vašich blízkych.

Usporadúvame neformálne párty, pikniky, festivaly, ale aj veľké spoločenské podujatia ako svadby či plesy. Svoje služby poskytujeme v rámci rodinného a firemného cateringu. Máme skúsenosti s organizovaním narodeninových a promočných osláv, výročí, ale aj detských osláv a záhradných párty. Pripravovali sme občerstvenie a kompletné služby pre rauty, firemné večierky a teambuildingy. Sme pripravení zorganizovať i špeciálne akcie a naplniť vaše mimoriadne požiadavky.

Informujte sa o dostupnosti naších služieb

PLÁNUJETE NEJAKÝ EVENT?

NARODENINOVÚ PÁRTY

FESTIVAL

SVADBU

FIREMNÚ AKCIU

PIKINIK

PLES

KVALITNÝ CATERING, PAMIATKA NA CELÝ ŽIVOT

Catering Jakubašek je tím špecialistov na catering a výzdobu. Ponúkame kvalitnú, ale i oku lahodiacu stravu, pripravovanú profesionálmi s dlhoročnými skúsenosťami. Zabezpečíme pre Vás kompletnú výzdobu svadobnej miestnosti.

ORGANICKÉ SUROVINY

VEČERE

DEZERTOVÉ MENU

GRIL PÁRTY

PREDJEDLÁ

NÁPOJOVÉ MENU

BUFETOVÉ STOLY

KOKTEILY

Kontakt Catering

Tomáš Jakubášek
Tel. č. 0903 307 091

info@svadby-jakubasek.sk
Slovenská 10

085 01 Bardejov

 

Kontakt Výzdoba

Monika Jakubašeková
Tel.č. 0904 970 433
monikajakubasekova@centrum.sk
Slovenská 10
085 01 Bardejov

Kontaktujte nás

Designed by Dominik